Premyslené, ako ste si mysleli

iRobot OS je nielen nabitý šikovnými funkciami, ale je tiež premyslený. Ponúka prispôsobenejšie návrhy na mieru, funkcie pre domácich miláčikov i hlasové povely¹, než ktorýkoľvek iný robot. A vy sa môžete sústrediť len na tie činnosti, ktoré si vašu pozornosť zaslúžia.

Prezrite si naše najchytrejšie roboty.

Operačný systém IROBOT OS

Prejdite prekážkovou dráhou každého poschodia.

Roomba® j7, riadená operačným systémom iRobot, rozpoznáva viac ako 80 bežných objektov². Keď detekuje veci ako káble, ponožky a dokonca aj zvieracie exkrementy, vyhýba sa. To vie len naozaj chytrý domáci robot.

Kúpte si j7+ s iRobot OS

Operačný systém IROBOT OS

Rozumie viac hlasovým príkazom ako ktorýkoľvek iný robot.

Spárujte roboty pripojené cez Wi-Fi® so zariadeniami s funkciou Alexa alebo Google Assistant¹ a používajte príkazy, ako „Alexa, tell Roomba to clean under the coffee table.“ Okamžite urobia, čo požadujete. (A niektoré príkazy dokonca fungujú aj so Siri.)

Prezrieť robotické vysávače s iRobot OS

Operačný systém IROBOT OS

Ponúka návrhy čistenia práve pre vás.

Prispôsobte si upratovanie tak, aby zodpovedalo vášmu neustále sa meniacemu plánu. a to pomocou personalizovanejších návrhov ako má ktorýkoľvek iný robot. iRobot OS sa učí vaše zvyky a dáva odporúčania, ktoré presne zapadajú do vášho životného štýlu – to všetko preto, aby ste sa mohli vrátiť domov upratovať bez toho, aby ste museli upratovanie vidieť.

Pozrieť mopy m6 s iRobot OS

Operačný systém IROBOT OS

č.1 vo vyhýbaní sa exkrementom

Roomba® j7 je riadená operačným systémom iRobot OS. Má viac funkcií pre domácich miláčikov, než ktorýkoľvek iný robot. Identifikuje pevné exkrementy domácich maznáčikov a vyhýba sa im. Za to ručíme sľubom majiteľom domácich miláčikov P.O.O.P. A to všetkým na celom svete.

Pozrieť sety robotov s iRobot OS

Operačný systém iRobot OS

Stiahnite si aplikáciu iRobot HOME

Vylepšené mapy, schopnosť čistiť konkrétne objekty, vlastné rutiny, sezónne návrhy a intuitívna integrácia inteligentnej domácnosti². Každý aspekt aplikácie iRobot Home bol prepracovaný tak, aby ste mali nad upratovaním maximálnu kontrolu. Aplikáciu nájdete v App Store aj Google Play

Viac informácií o aplikácii

iRobot_OS_ page_ footer

¹. Len pre robotické vysávače Roomba® série s, j, i7 a ma robotické mopy Braava®.
².Funguje so zariadeniami Google Home a Alexa. Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com alebo jej pridružených spoločností. Google je ochranná známka spoločnosti Google LLC.