Úvod/ Funkcie

Predstavenie a výhody vysávačov iRobot

38 senzorov
Dokonalý iAdapt
Automatické parkovanie
Virtuálny maják

iRobot a jeho jedinečných 38 senzorov.

Robotické vysávače iRobot Roomba sú vybavené 38 senzormi ktoré zabezpečujú bezpečný pohyb robota v miestnosti. Veľmi dôležitou schopnosťou je, že Roomba nespadne zo schodov, senzory zaregistrujú koniec povrchu a včas vyšlú informáciu, aby robot okamžite zmenil smer vysávania. Roomba sa v priestore orientuje pomocou senzorov a pri orientácii si pomáha nárazníkom. Pred prekážkou spomalí a jemným dotykom nárazníka Roomba zistí, či je prekážka pevná. Vďaka tomuto jemnému dotyku napríklad identifikuje záclony a dokáže povysávať aj priestor za nimi. Okrem externých senzorov disponuje aj internými, ktoré upozorňujú riadiacu jednotku na rôzne situácie,ktoré môžu v domácnosti nastať. Senzor Dirt Detect dokáže rozpoznať miesta s väčším množstvom znečistenia, ktorým sa potom Roomba dôslednejšie venuje. Systém Anti Tangle zabraňuje namotaniu a zachyteniu káblov a strapcov kobercov.

Dokonalý systém iAdapt

To že robotický vysávač Roomba od spoločnosti iRobot, patrí medzi špičku na trhu potvrdzuje jeho umelá inteligencia. Robot je vybavený čipovou sadou ARM, ktorá sa využíva aj v iPhone a jedinečným systémom upratovania iAdapt. Jeho podstatu tvorí 38 aktívnych senzorov  komunikujúcich s programovým vybavením vysávača. Senzory monitorujú čistený priestor 67 krát za sekundu.  Roomba informácie spracováva a následne reaguje viac ako 40timi pohybmi . Cely systém je jedinečný v tom, že vysávač prejde po jednom mieste priemerne 4 krát a tým sa zabezpečuje precíznosť a vysoká kvalita upratovania . Systém iAdapt bol vyvinutý spoločnosťou iRobot za pomoci 20 ročného výskumu a vývoja v oblasti robotiky. Vysoko prispôsobivé chovanie, ktoré prináša systém iAdapt robotickému vysávaču iRobot Roomba nikde inde nenájdete. Roomba je účinná tiež vďaka prepracovanému systému zberu nečistôt. Čistiaci modul sa vie prispôsobiť akémukoľvek povrchu, preto je vhodná na vysávanie kobercov, plávajúcich podláh, dlažby a ostatných povrchov v domácnosti. Nakoľko robotické vysávače nedosahujú tak vysoký sací výkon ako klasické vysávače, spoločnosť iRobot sa sústredila na vytvorenie takého systému, ktorý vysoký sací výkon klasických vysávačov nahradí. Tento patentovaný systém využíva podtlakové sanie v spolupráci s dvoma proti sebe rotujúcimi kefami, ktoré pracujú na princípe turbo kefy. Kefy pozbierajú hrubé nečistoty, ako sú vlasy, chlpy, omrvinky. Následne je povysávaný aj jemný prach a všetky nečistoty sú uložené v zbernom koši robota.

Konvenčné vysávanie vs. iAdapt

  • slide

   Oblečte si svoj nový iRobot podľa svojich predstáv

   Ponúkame Vám širokú paletu dekoračných samolepiek na robotické vysávače iRobot Roomba.

   Pozrieť fotogalériu »

    

  • slide

   Jedinečný systém iAdapt

   20 rokov vývoja a skúsenosti ponúka jedinečný a komfortný systém, ktorý dodáva Roombe život.

   Pozrieť video dokonalého upratovania »

  • slide

   Viac relaxu a pohody v domácnosti

   Pozrite si video ukážky, ako vlastne robotický vysávač iRobot Roomba funguje na rôznych typoch podláh a ako sa vysporadúva s neporiadkom v porovnaní s konkurenčnými robotickými vysávačmi.

   Pozrieť video ako iRobot funguje »

  Sám zaparkuje

  Každý z modelov Roomba je vybavený nabíjacou základňou Home Base (dock). Robot sa prostredníctvom nej nabíja 2 až 3 hodiny a na plné nabitie dokáže povysávať cca 80 m2 . Roomba dokáže sama zaparkovať do docku v troch prípadoch. Po dokončení upratovania alebo v prípade, že Roombe dochádza energia v batérii. Zatlačením tlačidla „DOCK“, čím Roombu vyšleme do docku manuálne. Automatické parkovanie do docku funguje vďaka infra lúčom medzi robotickým vysávačom a nabíjacou základňou Home Base.

  Funkcia virtuálneho majáku

  Robotické vysávače Roomba disponujú už v základnej výbave virtuálnou stenou, ktorá dokáže zabrániť presunu vysávača do druhej miestnosti alebo ohraničiť plochu, ktorú má Roomba povysávať. Vyššie modely Roomby sú vybavené virtuálnym majákom. Virtuálny maják sa využíva na postupné upratovanie jednotlivých miestností. Funguje ako brána, a teda po povysávaní prvej miestnosti maják naviguje Roombu do ďalšej miestnosti. Po uprataní všetkých miestností sa Roomba pomocou majákov vráti naspäť na nabíjaciu základňu.

  Porovnanie modelov iRobot

  Doporučená cena*
  Funkcie
  Tlačidlo "Clean" manuálne zapínanie
  iAdapt - Inteligentný systém navigácie
  iAdapt 2. generácie
  Dirt Detect - identifikácia viac znečistených miest
  Dirt Detect 2. generácie
  Plánovanie upratovania
  Výdrž batérie (minút)
  Signalizácia plného zberného koša (AeroVAC)
  Pogumovaný nárazník
  Dotykové ovládanie
  Nový štýlový dizajn
  Vylepšená čistiaca hlava
  Záruka
  Čistí koberce, drevenú podlahu, dlažbu, linoleum
  Čistí pod nábytkom a okolo prekážok
  Čistí pozdĺž okrajov stien a v kútoch
  Rozpoznáva prekážky a schody
  Automaticky parkuje do nabíjacej stanice
  Šetrný k nábytku
  Ochrana pred namotaním káblov a šnúr
  Vhodný pre vysávanie zvieracích chlpov
  Príslušenstvo v balení
  Nabíjacia základňa Home Base
  Virtuálna stena Virtual Wall
  Virtuálna stena HALO
  Virtuálny maják Virtuall Wall Lighthouse
  Zberný kôš AeroVAC
  Zberný kôš AeroVAC 2. generácie
  Bezdrôtové diaľkové ovládanie
  Infračervené diaľkové ovládanie
  Praktický kufrík
  Výmenná sada kief
  Plochý čistič
  Kruhový čistič
  Bočná kefka
  Filter HEPA
  Filter AeroVAC
  Máte otázky, alebo chcete vedieť viac o robotických vysávačoch iRobot? Obráťte sa na nás! info@irobot.sk0900 111 151 (spoplatená infolinka*)Objednať iRobot v eShope
  ProduktyPríslušenstvoPodpora a servisKde kúpiťAktualityVernostný programO násKontakt

  Copyright © PLAY Electronics - výhradný dovozca a distribútor značky iRobot pre SR. Adresa: PLAY Electronics, Kragujevská 19, 010 01 Žilina
  Všetky práva vyhradené. * Infolinka: 0900 111 151 - zákaznícka infolinka je spoplatnená 0,358 € / min bez DPH

  Webdizajn od KREA.

  Zvoľte si svoje svoje pohlavie

  Zvolením si jednej z možností hore dosiahnete zmenu vizuálu stránky súvisiacu s Vašim pohlavím. Túto zmenu môžete vykonať kedykoľvek pomocou tlačidiel vpravo hore.

  Príslušenstvo (42)
  Facebook eShop