P.O.O.P

Pet owner official promise.

Predstavujeme náš sľub vám a vašim maznáčikom. Žiadne. Ďalšie. Kakastrofy.

Pet owner official promise

Žiadna nehoda nie je s novým robotickým vysávačom Roomba® j7+ katastrofou. Robot s navigáciou PrecisionVision dokáže rozpoznať každé prekvapenie od vášho domáceho maznáčika a pri vysávaní sa mu vždy vyhne.

Túto funkciu ponúkajú roboti:

  • Roomba j7
  • Roomba j7+

Čo je P.O.O.P a čo vám môžeme sľúbiť?

Nový robotický vysávač Roomba® j7+ skutočne identifikuje a vyhýba sa pri upratovaní exkrementom, ktoré môže váš chlpatý kamarát doma na zemi zanechať. Už sa teda nemusíte obávať žiadnych potenciálnych kakastrof.

Slibujeme, že pokud se Roomba® j7+ střetne se zvířecím exkrementem a nevyhne se mu, vyměníme vám ji zdarma za úplně nový kus.*

*Nabídka platí po dobu 6 měsíců od nákupu a vztahuje se pouze na dodání náhradního výrobku. Platí pouze pro pevné kočičí nebo psí exkrementy. Platí další podmínky – veškeré podrobnosti naleznete naSľubujeme, že pokiaľ sa Roomba® j7+ stretne so zvieracím exkrementom a nevyhne sa mu, vymeníme vám ju zadarmo za úplne nový kus.*

*Ponuka platí po dobu 6 mesiacov od nákupu a vzťahuje sa iba na dodanie náhradného výrobku. Platí iba pre pevné mačacie alebo psie exkrementy. Platia ďalšie podmienky – všetky podrobnosti nájdete naPodmínky P.O.O.P.

VYTVORENÝ PRE UPRATOVANIE

Vyhne sa nebezpečenstvu

Robotický vysávač Roomba® j7 a j7+ sa vyhnú nečakaným prekážkam od nabíjacích káblov až po exkrementy vašich domácich miláčikov. Keď ich prvýkrát uvidí, pokúsi sa zistiť ako ich zvládnuť teraz aj v budúcnosti tým, že vám pošle fotografiu. Je na vás, či sa im bude vyhýbať, či pokračovať v upratovaní.

Vyhne sa nebezpečenstvu

Pet owner official promise

Pet owner official promise

P.O.O.P je náš sľub majiteľom domácich miláčikov, že sa iRobot Roomba® j7 a j7+ vyhne nehode domácich miláčikov. To garantujeme výmenou robota. Viac informácií o akcii na "Podmienky P.O.O.P".

PET OWNER OFFICIAL PROMISE