Nájdite svojho predajcu
Zoznámte sa s rodinou iRobot®. Staráme sa o váš domov, vo vnútri aj vonku.
Naši TOP predajcovia
Zoznámte sa s iRobot® rodinou. Staráme sa o váš domov, vo vnútri aj vonku.

PREČO OFICIÁLNA DISTRIBÚCIA

Oficiálna distribúcia produktov iRobot prebieha iba cez našu sieť autorizovaných predajcov, u ktorých garantujeme seriózny priebeh distribúcie produktov iRobot. Nakupujte tam, kde sa o vás budú zaujímať, aj keď sa vyskytne problém.

Spomínané záruky môžeme garantovať iba v sieti iRobot autorizovaných predajcov. Na overenie vždy žiadame nákupný doklad. Pokiaľ bude zistené, že nákup tovaru iRobot neprebehol cez nášho autorizovaného predajcu, nemôžeme Vám bohužiaľ záruku uznať.

Pri Vašom nákupe venujte preto veľkú pozornosť výberu solídneho a overeného predajcu. Podcenenie uvedených skutočností sa Vám v budúcnosti nemusí vyplatiť.

  • Svojich predajcov si starostlivo vyberáme. Musí spĺňať naše prísne kritériá, medzi ktoré patrí spoľahlivosť, seriózny prístup, jasné majetkové vzťahy a úspešná obchodná história. Tí, ktorí dokázali tieto kritériá splniť, sa tak mohli stať našimi iRobot autorizovanými predajcami.
  • Celá naša sieť autorizovaných predajcov je kontinuálne školená a auditovaná. Pre iRobot, je najdôležitejšie, aby Vám naši predajcovia dokázali poskytnúť 100% zákaznícky servis. V prípade, že to tak nie je, nás prosím kontaktujte. Pre overenie u predajcov hľadajte naše logo iRobot autorizovaného predajcu.
  • Garancia 24 mesiacov záruky. Na tovar zakúpený v sieti autorizovaných predajcov iRobot sa vzťahuje záručná lehota 24 mesiacov.
  • Garancia 100% kvality. Pri tovare zakúpenom u iRobot autorizovaných predajcov garantujeme, že tovar je originál iRobot a že prešiel výstupnou kontrolou kvality.
  • Garancia nadštandardného zákazníckeho servisu. Na tovar iRobot zakúpený v sieti iRobot autorizovaných predajcov sa vzťahuje nadštandardný zákaznícky servis.
  • V sieti maloobchodných predajní si môže zákazník tovar vyskúšať.
  • Možnosť využiť zvoz na servis aj zo servisu k zákazníkovi zadarmo.
  • Garancia bezproblémového obchodu. Pri zakúpení tovaru nepodstupujete žiadne riziká. Garantujeme Vám bezproblémový priebeh nákupu u našich autorizovaných predajcov. Akýkoľvek prípadný problém vyriešime za Vás, stačí nás kontaktovať. Máme záujem spolupracovať iba s kvalitnými a serióznymi partnermi.