15. mája 2023

Z vysávača mopom jedným klikom!
Nová Roomba Combo® i8+

iRobot predstavuje robotický vysávač a mop Roomba Combo® i8+

Roomba Combo® i8+ je robotický vysávač a mop určený na mokré i suché upratovanie podláh – jednoduchou výmenou zberného koša sa zmení z klasického robotického vysávača na vysávač a mop 2v1. Stačí len vložiť kôš Roomba Combo® a robot automaticky rozpozná, že je čas na kombinované upratovanie.

Dokáže vysať a vytrieť plochu s rozlohou až 55 štvorcových metrov. Využíva opakovane použiteľné podložky, ktoré je možné prať v práčke a vydržia najmenej 30 cyklov. Robot Roomba Combo i8+ je dodávaný so základňou Clean Base® na automatické odstraňovanie nečistôt. Tá odsáva nečistoty a zvyšky zo zberného koša do utesnených vrecúšok AllergenLock™ a pojme až 60 plných košov, čo znamená, že na vysávanie nemusíte myslieť po celé mesiace.

Robotický vysávač a mop Roomba Combo® i8+ sa učí usporiadaniu vašej domácnosti a vytvára inteligentné mapy Imprint®. Úlohu mu môžete zadať prostredníctvom aplikácie iRobot Home alebo jediným príkazom hlasovému asistentovi a robot bude intuitívne upratovať presne tam, kde chcete a ako potrebujete. Je možné tiež nastaviť „zóny bez vytierania“ a robot sa vyhne miestam, ktoré si vytierať neprajete. Vie upratovať jednotlivé miestnosti podľa názvu a zamerať sa na konkrétne oblasti, napríklad „okolo gauča“.