03. augusta 2022

Rodina iRobot

  Dominika Cibulková

Členovia našej rodiny Mia a Woody si vyžadujú patričnú starostlivosť. Týka sa to aj upratovania a hlavne každodenného vysávania. S Roombou je to naozaj zábava. Máme vždy povysávané a to najmä po našich miláčikoch. Áno, dobrovoľne sa priznávam, som maniak na čistotu…


Zuzana Belohorcová

Dve deti a pracovná vyťaženosť mi nedovoľujú vo voľnom čase upratovať. A aj keby som si našla čas, letné Miami je plne zážitkov a nových výziev, ktoré si nechceme nechať ujsť. Roomba je našim plnohodnotným členom rodiny. Kedykoľvek a bez zbytočných výhovoriek sa postará o čistotu našej domácnosti. A nám ostáva čas na našu milovanú Ameriku.


Nasťa Kuzminová

Biatlon mi ide lepšie ako upratovanie, za vysávanie by som asi nijakú medailu nezískala. Ale keď chcem, aby tých športových bolo viac, musím sa naplno venovať tréningu a nemyslieť na to, že ma doma čaká neporiadok. No nečaká! V prestávke na strelnici si Roombu pekne skontrolujem cez smartphone a potom môžem ďalej trénovať a sústrediť sa len na beh a na terče.

Pozrite si video 


Matej Beňuš

Vodný slalom ma vyťažuje na maximum! Aj mimo súťaží sa musím naplno koncentrovať na prípravu.  Ak mám voľno, na domáce práce ani nepomyslím, na vysávanie už vonkoncom. A ani nemusím  – vďaka Roombe, ktorá si plní svoje úlohy lepšie, ako ktorýkoľvek človek. A tak mám zasa viac času na svoju rodinu…


Zlatica Puškárová

Niekedy by človek potreboval aj desať rúk a 50 hodinový deň, aby všetko stihol. A keď sa pripravujem na politické debaty či správy, ťažko môžem v hlave držať aj to, že keď prídem, musím ešte všetko upratať. Najväčšia vec je, keď si to môžete všetko v pohode zariadiť a skontrolovať hoci aj cez smartphone z maskérne. Moja Roomba uprace, povysáva a ja sa môžem venovať rodinke. A práci.


Milan „Junior“ Zimnýkoval

Tak vám poviem pravdu: odkedy sa s Roombou nehrávam ako s autom na diaľkové ovládanie, tak stojí v docku. Neviem, kedy to všetko stíha, ale doma je menej prachu a manželka si častejšie lakuje nechty. Kto to nemá, nepochopí… PS: diaľkové ovládanie som vymenil za smartphone, cez ktorý si teraz programujem Roombu presne podľa mojich požiadaviek.


Mária Čírová

Nahrávam album a musím sa sústrediť, aby mi nevypadli texty a frázovanie. A k tomu dve malé deti, ktoré vyžadujú neustálu pozornosť a dokážu urobiť totálny chaos a neporiadok. Je úžasné, že v tomto strese môžete vyhodiť z hlavy napríklad to, že ešte treba aj povysávať. Nahrám pesničku, pozriem sa v mobile, čo už Roomba stihla a môžem pokračovať…


Tomáš Maštalír

Práca je môj koníček, ktorý ma maximálne vyťažuje, ale keď mám voľno veľmi rád si užívam pohodu bez stresu. S iRobot Roomba mi žiadny nehrozí. Upratuje kedy ja chcem a môžem byť v tom čase aj na opačnej strane zemegule. Milujem technológie všetkého druhu, ktoré vedia rozmýšľať za ľudí…


Emma Tekelyová

Ak som svojho času tvrdila, že byť ženou je úžasné, tak teraz dodávam – byť oddýchnutou ženou je úžasné! Po rokoch upratovania som totiž siahla po moderných a efektívnych technológiách, ktoré šetria čas, v tomto je Roomba úžasná! A ušetrený čas, dámy, môžeme venovať najmä sebe!


Michal Hudák

Mne celkom stačí, že mám plný diár a niekedy v tých termínoch už aj tak dosť veľký neporiadok, nepotrebujem to mať ešte aj doma. Ťažko sa mi drží v hlave, že cestou na natáčanie, či z dabingu musím myslieť ešte aj na to, aby bolo doma povysávané, lebo aj milovanú treba odľahčiť. Vďaka bohu za iRobot Roomba.


Barbora Švidraňová

V poslednom čase sa akosi roztrhlo vrece s mojimi aktivitami – hrám v divadle, spievam, cestujem na vystúpenia po celom Slovensku a neviem si predstaviť, že by som po príchode domov musela taká uťahaná ešte aj upratovať. Mám na to svojho človeka… vlastne robota! Vďaka ti, Roomba!


Patrik Herman

Užívam si, keď niekto upratuje za mňa. Snažím sa pomáhať a investovať čas tým, ktorí to najviac potrebujú a to sú deti. A ak mám chvíľu voľného času aj sám pre seba, môžem sa venovať maximálnemu relaxu, lebo viem, že o domácnosť mám postarané. A to všetko vďaka Roombe.

Pozrite si video


Branislav Deák

Okrem varenia a jazdy na motorke mi nedávno pribudol nový koníček, púšťať do terénu iRobota. A tak môžem namiesto upratovania tráviť čas maximálnym relaxom v spoločnosti svojich blízkych. Takto sa vďaka Roombe nabíjam energiou bez toho, aby som musel myslieť na to, čo som ešte nestihol povysávať.


Marek Majeský

Mať tri ženy v domácnosti – to si každý myslí, že ten Majeský má o upratovanie postarané. Ale to by musel mať deň u nás aspoň 30 hodín. Pre nás je neskutočne efektívne tráviť každú voľnú chvíľu spolu, ako rodina a pritom mať aj poriadok. Dá sa to, máme totiž pomocníčku Roombu, ktorá vie, kedy má byť doma povysávané!

Pozrite si video


Patrícia Vitteková

Pri podnikaní sú manažérske schopnosti alfou a omegou. Pri manažovaní domácnosti s tým, aby bolo všetko upratané a čisté, je už väčší problém. Vďaka Roombe máme podlahy a koberce vždy čisté, takže v rámci dňa môžem túto úlohu vždy pokojne vyhodiť z hlavy.

Pozrite si video


Filip Šebo

Pravidelne športujem a neviem si predstaviť, že by som po príchode domov zničený sa ešte pustil do upratovania a vysávania. To by ma už asi celkom zložilo. Viete, aké je to geniálne, keď prídete a už je všetko hotové, lebo to niekto urobil za vás? Mám ideálnu partnerku, volá sa Roomba.